Tým

Petr Čáp

metodik - externista

Karel Doleček

Jsem koordinátor projektu Futuropolis a v NaZemi působím také jako facilitátor pro NaZemi i další zájemce. V minulosti jsem studoval učitelství, ale rozhodl se přesunout ke studiu Pedagogiky na Filozofické fakultě, kde jsem teď. Jsem také součástí hnutí Otevřeno, které usiluje o proměnu vzdělávání budoucích učitelů na Pedagogických fakultách.

Eliška Hanzlová

​​Ráda spolupracuji s vyučujícími a vzdělavateli, kteří hledají nové cesty a chtějí něco změnit. Mám zkušenosti z formálního i neformálního vzdělávání a teď mě moc baví dumat o vzdělávání a experimentovat s lidmi v NaZemi. Učila jsem výtvarnou a dramatickou výchovu, baví mě vizuální kultura, ráda zkrášluji své okolí, pěstuji kytky, tvořím a jezdím na kole krajinou.

Kristýna Hrubanová

provázející

V NaZemi se už asi 12 let věnuju vzdělávání, předtím jsem učila hlavně angličtinu na různých typech škol (od ZŠ po VŠ). Zajímají a fascinují mě školy, které fungují na principech sebeřízení/demokracie a participace mladých lidí. V NaZemi se kromě Futuropolis zabývám facilitací skupinových procesů. No a k tomu třetím rokem aktivně sadařím, s kamarády pečuju o velký jabloňový sad a vyrábím mošt.

Barbora Kleinhamplová

koncepce témat a vizuálního obsahu
Ve Futuropolis se věnuju koncepci témat a vizuálního obsahu.

Eva Koťátková

koncepce témat a vizuálního obsahu

Ve Futuropolis se věnuji koncepci témat a práci s vizuálním a smysly rozvíjejícím obsahem. Pro Futuropolis také dlouhodobě vytvářím ilustrace. Jsem vizuální umělkyně a spoluzakladatelka platformy Institut úzkosti.

Eva Malířová

metodička

Magdalena Šipka

provázející

V projektu Futuropolis se starám o kontakt s vyučujícími a PR. Jsem teoložka a básnířka.

Martin Tománek

metodik a provázející

Ve Futoropolis se věnuji provázení vyučujících a metodické práci. Jsem velký fanoušek Freireho a Komenského. Mimo Futuropolis se věnuji feminismu, teologii osvobození, metalu a zahrádce.

Michaela Vodáková

finanční manažerka

Dan Vykoukal

metodik

V organizaci NaZemi pomáhám vytvářet sebeřídící a radikálně demokratické prostředí; na stejném místě se podílím na rozvoji kritické pedagogiky jako metodik; lektoruji na Pedagogické fakultě MU předměty osobnostního a profesního rozvoje; doma zahradničím; druhým lidem pomáhám opravovat kola v Bike Kitchen Brno, po městě rozvážím kávu i sám sebe.